Samsung 57" LS57CG952NUXEN LED Curved
789 910 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Samsung
- Garancia: 12+12 hónap garancia
- Cikkszám: LS57CG952NUXEN
32:9, 7680x2160, 57", UW8K, LED, VA, 240Hz, 1ms, 2500:1, 420cd/m2, Ívelt, DP, 3xHDMI, 2xUSB2.0, White, RGB, Gamer
| Képarány | 32:9 |
| Felbontás | 7680x2160 |
| Kijelző méret | 57 " |
| Képminőség | UWQHD+ |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | VA |
| Képfrissítés | 240 Hz |
| Válaszidő | 1 ms |
| Kontrasztarány | 2500:1 |
| Fényerő | 420 cd/m2 |
| Ívelt | Igen |
| VGA csatlakozó | Nem |
| HDMI csatlakozó | 3 db |
| USB2.0 | 2 db |
| Szín | White |
| Gyártó | Samsung |
| Képminőség | UW8K |
