Samsung 49" QH49R LED Display
308 990 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Samsung
- Garancia: 12+12 hónap garancia
- Cikkszám: LH49QHREBGCXEN
16:9, 3840x2160, 49", 4K, LED, New Edge, 60Hz, 4ms, 4000:1, 700cd/m2, 1xDVI, DP, 2xHDMI, 2xUSB2.0, Wifi, Bluetooth, Black
| Kijelző méret | 49 " |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kontrasztarány | 4000:1 |
| Fényerő | 700 cd/m2 |
| Válaszidő | 4 ms |
| DVI csatlakozó | 1 db |
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| Szín | Black |
| Forgatható | Nem |
| Panel típus | New Edge |
| Display Port | Igen |
| Képarány | 16:9 |
| Képminőség | 4K |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Kijelző típus | LED |
| Gyártó | Samsung |
