Samsung 32" Odessy G8 LS32FG810SUXEN OLED
340 090 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Samsung
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: LS32FG810SUXEN
16:9, 3840x2160, 32", 4K, OLED, 240Hz, 0,03ms, 1M:1, 260cd/m2, DP, 2xHDMI, 2xUSB3.2, FreeSync, White, Állítható magasság, Pivot, RGB, Gamer
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 32 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | OLED |
| Panel típus | QD-OLED |
| Képfrissítés | 240 Hz |
| Válaszidő | 0,03 ms |
| Kontrasztarány | 1M:1 |
| Fényerő | 260 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| Display Port | Igen |
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| Szín | White |
| Gyártó | Samsung |
