Samsung 32" LS32FM700UUXDU LED
124 980 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Samsung
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: LS32FM700UUXDU
16:9, 3840x2160, 32", 4K, LED, VA, 60Hz, 4ms, 3000:1, 300cd/m2, 2xHDMI, 3xUSB2.0, 1xUSB-C, Hangszóró, Wifi, Bluetooth, webOS, Black
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 32 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | VA |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Válaszidő | 4 ms |
| Kontrasztarány | 3000:1 |
| Fényerő | 300 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| USB2.0 | 3 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Hangszóró | Igen |
| Szín | White |
| Gyártó | Samsung |
| Szín | Black |
