Samsung 27" Odessy G8 LS27FG810SUXEN OLED
326 600 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Samsung
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: LS27FG810SUXEN
16:9, 3840x2160, 27", 4K, OLED, QD-OLED, 240Hz, 0,03ms, 1M:1, 250cd/m2, DP, 2xHDMI, 2xUSB3.2, FreeSync, White, Állítható magasság, Pivot, RGB, Gamer
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 27 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | OLED |
| Panel típus | QD-OLED |
| Képfrissítés | 240 Hz |
| Válaszidő | 0,03 ms |
| Kontrasztarány | 1M:1 |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| Display Port | Igen |
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| Szín | White |
| Gyártó | Samsung |
