Samsung 27" LS27C902PAUXDU IPS LED
440 450 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3 munkanap
- Gyártó: Samsung
- Garancia: 12+12 hónap garancia
- Cikkszám: LS27C902PAUXDU
16:9, 5120x2880, 27", 5K, LED, IPS, 60Hz, 5ms, 1000:1, 480cd/m2, Mini DisplayPort, 3xUSB3.0, 1xThunderbolt, Hangszóró, Wifi, Bluetooth, webOS, Silver, Állítható magasság, Pivot, WEBCAM, Gamer
| Kijelző méret | 27 " |
| Felbontás | 5120x2880 |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Fényerő | 480 cd/m2 |
| Válaszidő | 5 ms |
| Szín | Silver |
| Forgatható | Igen |
| TV-tuner | Nem |
| Panel típus | IPS |
| Képarány | 16:9 |
| USB3.0 | 3 db |
| Képminőség | 5K |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Thunderbolt | 1 |
| Kijelző típus | LED |
| Gyártó | Samsung |
