Philips 42,5" 439P1 LED
271 070 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Philips
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 439P1/00
16:9, 3840x2160, 42,5", 4K, LED, VA, 60Hz, 4ms, 4000:1, 400cd/m2, DP, 3xHDMI, 3xUSB3.2, 1xUSB-C, Hangszóró, LAN, Black
| Kijelző méret | 42,5 " |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kontrasztarány | 4000:1 |
| Fényerő | 400 cd/m2 |
| Válaszidő | 4 ms |
| HDMI csatlakozó | 3 db |
| Szín | Black |
| Forgatható | Nem |
| Hangszóró | Igen |
| Panel típus | VA |
| Képarány | 16:9 |
| USB Type-C | 1 db |
| Képminőség | 4K |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Kijelző típus | LED |
| Gyártó | Philips |
