Philips 32" 32B2U3601H/00 IPS LED
161 640 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Philips
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 32B2U3601H/00
16:9, 2560x1440, 31,5", QHD, LED, IPS, 100Hz, 4ms, 1000:1, 350cd/m2, DP, 1xHDMI, 4xUSB3.2, 1xUSB-C, Hangszóró, LAN, Black, Állítható magasság, Pivot, WEBCAM
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 2560x1440 |
| Kijelző méret | 32 " |
| Képminőség | QHD |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Képfrissítés | 100 Hz |
| Válaszidő | 4 ms |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| Display Port | Igen |
| HDMI csatlakozó | 1 db |
| USB3.2 | 4 db |
| Szín | Black |
| Gyártó | Philips |
| Kijelző méret | 31,5 " |
