Philips 32" 32B1U3900 LED
189 350 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 7-10 munkanap
- Gyártó: Philips
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 32B1U3900/00
16:9, 3840x2160, 31,5", 4K, LED, VA, 60Hz, 4ms, 3500:1, 350cd/m2, DP, 2xHDMI, 4xUSB3.2, 1xUSB-C, Hangszóró, Black, Állítható magasság, Pivot
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 31,5 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | VA |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Válaszidő | 4 ms |
| Kontrasztarány | 3500:1 |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| Display Port | Igen |
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| USB3.2 | 4 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Szín | Black |
| Gyártó | Philips |
