Philips 27" 27M2N5901A IPS LED
128 140 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Philips
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 27M2N5901A/00
16:9, 3840x2160, 27", 4K, LED, IPS, 320Hz, 1ms, 1000:1, 450cd/m2, DP, 2xHDMI, 2xUSB3.2, 1xUSB-C, Hangszóró, White, Állítható magasság, Pivot
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 27 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Képfrissítés | 320 Hz |
| Válaszidő | 1 ms |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Fényerő | 450 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| Display Port | Igen |
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Szín | White |
| Gyártó | Philips |
