Philips 27" 27E3U7903 IPS LED
507 600 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 7-10 munkanap
- Gyártó: Philips
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 27E3U7903/00
16:9, 5120x2880, 27", 5K, LED, IPS, 70Hz, 4ms, 2000:1, 500cd/m2, DP, 1xHDMI, 2xUSB3.2, 2xUSB-C, 2xThunderbolt, Hangszóró, LAN, Grey, Állítható magasság, Pivot, WEBCAM
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 5120x2880 |
| Kijelző méret | 27 " |
| Képminőség | 5K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Képfrissítés | 70 Hz |
| Válaszidő | 4 ms |
| Kontrasztarány | 2000:1 |
| Fényerő | 500 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| Display Port | Igen |
| HDMI csatlakozó | 1 db |
| USB3.2 | 2 db |
| USB Type-C | 3 db |
| Thunderbolt | 1 |
| Szín | Grey |
| Gyártó | Philips |
| Thunderbolt | 2 |
