Philips 27" 27E1N1900AE IPS LED
127 860 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 7-10 munkanap
- Gyártó: Philips
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 27E1N1900AE/00
16:9, 3840x2160, 27", 4K, LED, IPS, 60Hz, 4ms, 1000:1, 350cd/m2, 2xHDMI, 2xUSB3.2, 1xUSB-C, Hangszóró, FreeSync, Black, Állítható magasság
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 27 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Válaszidő | 4 ms |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Hangszóró | Igen |
| Szín | Black |
| Gyártó | Philips |
