Msi 32" MAG 323UPF IPS LED Curved
271 920 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Msi
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: MAG 323UPF
16:9, 3840x2160, 32", 4K, LED, IPS, 160Hz, 1ms, 1000:1, 440cd/m2, Ívelt, DP, 2xHDMI, 3xUSB2.0, 1xUSB-C, FreeSync, Black, Állítható magasság, Pivot, Gamer
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 32 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Képfrissítés | 160 Hz |
| Válaszidő | 1 ms |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Fényerő | 440 cd/m2 |
| Ívelt | Igen |
| VGA csatlakozó | Nem |
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| USB2.0 | 3 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Szín | Black |
| Gyártó | Msi |
