Msi 31,5" MAG 321CUP QD-OLED OLED Curved
329 720 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Msi
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 9S6-3DD54T-001
16:9, 3840x2160, 31,5", 4K, OLED, QD-OLED, 165Hz, 0,03ms, 1,5M:1, 250cd/m2, Ívelt, DP, 1xHDMI, 1xUSB-C, FreeSync, G-Sync, Black, Állítható magasság, Gamer
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 31,5 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | OLED |
| Panel típus | QD-OLED |
| Képfrissítés | 165 Hz |
| Válaszidő | 0,03 ms |
| Kontrasztarány | 1,5M:1 |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Ívelt | Igen |
| VGA csatlakozó | Nem |
| HDMI csatlakozó | 1 db |
| Szín | Black |
| Gyártó | Msi |
