Lenovo 34" Legion Y34wz-30 IPS LED Curved
199 760 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 67B0UAC1EU
21:9, 3440x1440, 31,5", WQHD, LED, VA, 165Hz, 1ms, 3000:1, 720cd/m2, Ívelt, DP, 2xHDMI, 4xUSB3.2, 3xUSB-C, Hangszóró, FreeSync, Black, Állítható magasság, Pivot
| Képarány | 21:9 |
| Felbontás | 3440x1440 |
| Kijelző méret | 31,5 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | VA |
| Képfrissítés | 165 Hz |
| Válaszidő | 1 ms |
| Kontrasztarány | 3000:1 |
| Fényerő | 720 cd/m2 |
| Ívelt | Igen |
| VGA csatlakozó | Nem |
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| USB3.2 | 4 db |
| USB Type-C | 3 db |
| Szín | Black |
| Gyártó | Lenovo |
| Képminőség | UWQHD |
| Képminőség | WQHD |
