LG 65" 65UM5N-H LED Display
566 290 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: LG
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 65UM5N-H.AEU
16:9, 3840x2160, 65", 4K, LED, IPS, 60Hz, 8ms, 1000:1, 500cd/m2, DP, 1xHDMI, 1xUSB2.0, Hangszóró, LAN, webOS, Black
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 65 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Válaszidő | 8 ms |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Fényerő | 500 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| Display Port | Igen |
| HDMI csatlakozó | 1 db |
| Szín | Black |
| Gyártó | LG |
