LG 45" 45GX950A-B OLED Curved
767 140 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-8 munkanap
- Gyártó: LG
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 45GX950A-B.AEU
21:9, 5120x2160, 45", 5K, OLED, 330Hz, 0,03ms, 1,5M:1, 275cd/m2, Ívelt, DP, 2xHDMI, 2xUSB3.0, 2xUSB-C, Hangszóró, FreeSync, G-Sync, Black, Állítható magasság, Gamer
| Képarány | 21:9 |
| Felbontás | 5120x2160 |
| Kijelző méret | 45 " |
| Képminőség | 5K |
| Kijelző típus | OLED |
| Képfrissítés | 330 Hz |
| Válaszidő | 0,03 ms |
| Kontrasztarány | 1,5M:1 |
| Fényerő | 275 cd/m2 |
| Ívelt | Igen |
| VGA csatlakozó | Nem |
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| Szín | Black |
| Gyártó | LG |
