LG 40" 40U990A-W IPS LED Curved
678 290 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-8 munkanap
- Gyártó: LG
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 40U990A-W.AEU
21:9, 5120x2160, 40", 5K, LED, IPS, 120Hz, 5ms, 2000:1, 450cd/m2, Ívelt, DP, 2xHDMI, 4xUSB-C, FreeSync, Black
| Képarány | 21:9 |
| Felbontás | 5120x2160 |
| Kijelző méret | 40 " |
| Képminőség | 5K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Képfrissítés | 120 Hz |
| Válaszidő | 5 ms |
| Kontrasztarány | 2000:1 |
| Fényerő | 450 cd/m2 |
| Ívelt | Igen |
| VGA csatlakozó | Nem |
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| USB Type-C | 4 db |
| Szín | Black |
| Gyártó | LG |
