LG 31,5" 32UR550K-B LED
110 230 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: LG
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 32UR550K-B.AEU
16:9, 3840x2160, 31,5", 4K, LED, VA, 60Hz, 4ms, 3000:1, 250cd/m2, DP, 2xHDMI, Black, Állítható magasság, Pivot
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 31,5 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | VA |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Válaszidő | 4 ms |
| Kontrasztarány | 3000:1 |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| Display Port | Igen |
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| Szín | Black |
| Gyártó | LG |
