LG 27" 27UP650K-W IPS LED
90 600 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: LG
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: 27UP650K-W.AEU
16:9, 3840x2160, 27", 4K, LED, IPS, 60Hz, 5ms, 1200:1, 400cd/m2, DP, 2xHDMI, FreeSync, White, Állítható magasság, Pivot, Gamer
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 27 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Válaszidő | 5 ms |
| Kontrasztarány | 1200:1 |
| Fényerő | 400 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| Display Port | Igen |
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| Szín | White |
| Gyártó | LG |
