Eizo 27" CS2740 IPS LED
604 150 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Eizo
- Garancia: 60 hónap garancia
- Cikkszám: CS2740
16:9, 3840x2160, 27", 4K, LED, IPS, 60Hz, 10ms, 1000:1, 350cd/m2, DP, 1xHDMI, 2xUSB2.0, 2xUSB3.1, 1xUSB-C, Black
| Kijelző méret | 27 " |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Válaszidő | 10 ms |
| HDMI csatlakozó | 1 db |
| Szín | Black |
| Forgatható | Nem |
| Panel típus | IPS |
| Display Port | Igen |
| Képarány | 16:9 |
| USB3.1 | 2 db |
| Képminőség | 4K |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Kijelző típus | LED |
| Gyártó | Eizo |
