Dell 65" P6524QT IPS LED
1 510 440 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Dell
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 210-BJKJ
21:9, 2840x2160, 65", 4K, LED, IPS, 60Hz, 9ms, 1300:1, 350cd/m2, DP, 3xHDMI, 4xUSB3.1, 1xUSB-C, LAN, Black
| Képarány | 21:9 |
| Felbontás | 2840x2160 |
| Kijelző méret | 65 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Válaszidő | 9 ms |
| Kontrasztarány | 1300:1 |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| Display Port | Igen |
| HDMI csatlakozó | 3 db |
| USB3.1 | 4 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Szín | Black |
| Gyártó | Dell |
