Dell 31,5" U3225QE IPS LED
382 420 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Dell
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 210-BQTK
16:9, 3840x2160, 31,5", 4K, LED, IPS, 120Hz, 5ms, 3000:1, 450cd/m2, DP, 1xHDMI, 4xUSB3.1, 1xUSB-C, 1xThunderbolt, LAN, Black, Állítható magasság, Pivot
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 31,5 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Képfrissítés | 120 Hz |
| Válaszidő | 5 ms |
| Kontrasztarány | 3000:1 |
| Fényerő | 450 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| Display Port | Igen |
| HDMI csatlakozó | 1 db |
| USB3.1 | 4 db |
| Thunderbolt | 1 |
| Szín | Black |
| Gyártó | Dell |
