Dell 31,5" U3224KBA IPS LED
997 760 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Dell
- Garancia: 12+24 hónap garancia
- Cikkszám: DELL-U3224KBA
16:9, 6144x3456, 31,5", 6K, LED, IPS, 60Hz, 5ms, 2000:1, 450cd/m2, Mini DisplayPort, 1xHDMI, 5xUSB3.2, 5xUSB-C, Hangszóró, LAN, Silver/Black, Állítható magasság, Pivot, WEBCAM
| Kijelző méret | 31,5 " |
| Felbontás | 6144x3456 |
| Kontrasztarány | 2000:1 |
| Fényerő | 450 cd/m2 |
| Válaszidő | 5 ms |
| HDMI csatlakozó | 1 db |
| Szín | Silver/Black |
| Forgatható | Igen |
| TV-tuner | Nem |
| Panel típus | IPS |
| Képarány | 16:9 |
| USB Type-C | 5 db |
| Képminőség | 6K |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Kijelző típus | LED |
| Gyártó | Dell |
