Dell 31,5" S3225QS LED
147 290 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Dell
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 210-BQWP
16:9, 3840x2160, 31,5", 4K, LED, VA, 120Hz, 4ms, 3000:1, 300cd/m2, DP, 2xHDMI, FreeSync, Black, Állítható magasság
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 31,5 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | VA |
| Képfrissítés | 120 Hz |
| Válaszidő | 4 ms |
| Kontrasztarány | 3000:1 |
| Fényerő | 300 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| Display Port | Igen |
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| Szín | Black |
| Gyártó | Dell |
