Benq 31,5" PD3205U IPS LED
256 290 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3 munkanap
- Gyártó: Benq
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 9H.LKGLA.TBE
16:9, 3840x2160, 31,5", 4K, LED, IPS, 60Hz, 5ms, 1000:1, 250cd/m2, DP, 1xHDMI, 3xUSB3.2, 2xUSB-C, Hangszóró, FreeSync, Black, Állítható magasság, Pivot
| Kijelző méret | 31,5 " |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Válaszidő | 5 ms |
| HDMI csatlakozó | 1 db |
| Szín | Black |
| Forgatható | Igen |
| TV-tuner | Nem |
| Panel típus | IPS |
| Képarány | 16:9 |
| USB Type-C | 2 db |
| USB3.2 | 3 db |
| Képminőség | 4K |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Kijelző típus | LED |
| Gyártó | Benq |
