Benq 27" EX271U IPS LED
226 160 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-10 munkanap
- Gyártó: Benq
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 9H.LN2LB.QBE
16:9, 3840x2160, 27", 4K, LED, IPS, 165Hz, 1ms, 1200:1, 400cd/m2, DP, 3xHDMI, 3xUSB3.2, 3xUSB-C, FreeSync, Black, Állítható magasság, Pivot, Gamer
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 27 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Képfrissítés | 165 Hz |
| Válaszidő | 1 ms |
| Kontrasztarány | 1200:1 |
| Fényerő | 400 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| Display Port | Igen |
| HDMI csatlakozó | 3 db |
| Szín | Black |
| Gyártó | Benq |
/
