Benq 27" EW2790U IPS LED
145 430 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Benq
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 9H.LN3LJ.LBE
16:9, 3840x2160, 27", 4K, LED, IPS, 60Hz, 5ms, 3000:1, 350cd/m2, 3xHDMI, 3xUSB3.2, 2xUSB-C, Hangszóró, White, Állítható magasság, Pivot
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 27 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Válaszidő | 5 ms |
| Kontrasztarány | 3000:1 |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| HDMI csatlakozó | 3 db |
| USB Type-C | 2 db |
| Hangszóró | Igen |
| Szín | White |
| Gyártó | Benq |
