Asus 32" PA32UCXR IPS LED
1 491 980 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-6 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 90LM03H0-B01K70
16:9, 3840x2160, 32", 4K, LED, IPS, 60Hz, 5ms, 1000:1, 1600cd/m2, DP, 2xHDMI, 3xUSB3.2, 1xUSB-C, 2xThunderbolt, Hangszóró, FreeSync, Black, Állítható magasság, Pivot
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 32 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Válaszidő | 5 ms |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Fényerő | 1600 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| Display Port | Igen |
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| USB3.2 | 3 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Thunderbolt | 2 |
| Szín | Black |
| Gyártó | Asus |
