Asus 32" PA32QCV IPS LED
601 870 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 90LM0BD0-B01K71
16:9, 6016x3384, 31,5", 6K, LED, IPS, 60Hz, 5ms, 3000:1, 600cd/m2, DP, 1xHDMI, 2xUSB3.2, 2xUSB-C, 2xThunderbolt, Hangszóró, Black, Állítható magasság, Pivot
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 6016x3384 |
| Kijelző méret | 31,5 " |
| Képminőség | 6K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Válaszidő | 5 ms |
| Kontrasztarány | 3000:1 |
| Fényerő | 600 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| Display Port | Igen |
| HDMI csatlakozó | 1 db |
| USB3.2 | 2 db |
| Thunderbolt | 2 |
| Szín | Black |
| Gyártó | Asus |
