Asus 31,5" VA32UQSB IPS LED
218 020 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 90LM04W7-B01E70
16:9, 3840x2160, 31,5", 4K, LED, IPS, 60Hz, 4ms, 1000:1, 350cd/m2, DP, 2xHDMI, 2xUSB3.2, Hangszóró, FreeSync, Black, Állítható magasság, Pivot
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 31,5 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Válaszidő | 4 ms |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| Display Port | Igen |
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| Szín | Black |
| Gyártó | Asus |
