AOC 31,5" U32G3X/BK IPS LED
333 880 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: AOC
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: U32G3X/BK
16:9, 3840x2160, 31,5", 4K, LED, IPS, 144Hz, 1ms, 1000:1, 400cd/m2, DP, 2xHDMI, G-Sync, Black, Állítható magasság, Pivot, Gamer
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 31,5 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Képfrissítés | 144 Hz |
| Válaszidő | 1 ms |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Fényerő | 400 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| Display Port | Igen |
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| Szín | Black |
| Gyártó | AOC |
