AOC 23,6" 24G2SPAE/BK IPS LED
59 260 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: AOC
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 24G2SPAE/BK
16:9, 1920x1080, 23,6", Full HD, LED, IPS, 165Hz, 1ms, 1000:1, 250cd/m2, VGA, 1xDVI, DP, 2xHDMI, Hangszóró, FreeSync, Black
| Kijelző méret | 23,6 " |
| Felbontás | 1920x1080 |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Válaszidő | 1 ms |
| DVI csatlakozó | 1 db |
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| Szín | Black |
| Forgatható | Nem |
| Hangszóró | Igen |
| Panel típus | IPS |
| Képarány | 16:9 |
| Képminőség | Full HD |
| Képfrissítés | 144 Hz |
| Kijelző típus | LED |
| Gyártó | AOC |
| Képfrissítés | 165 Hz |
