LC Power LC-EQ-A49B Monitor arm for monitors up to 49" Black
37 360 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 10-14 munkanap
- Gyártó: LC Power
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: LC-EQ-A49B
Kijelző, Asztali konzol, Min 17", Max 49"
| Méret coll | 17"-49" |
| Típus | monitor |
| Használat | Asztali állvány |
| Gyártó | LC Power |
| Típus | Kijelző |
| Méret coll | 17 " |
| Maximum coll méret | 49 " |
| Használat | Asztali konzol |
