Kensington SmartFit Ergo Dual Extended Monitor Arm Black
37 140 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Kensington
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: K55409WW
Kijelző, Asztali konzol, Min 13", Max 32"
| Típus | monitor |
| Méret coll | 32" |
| Használat | Asztali állvány |
| Gyártó | Kensington |
| Típus | Kijelző |
| Használat | Asztali konzol |
| Méret coll | 13 " |
| Maximum coll méret | 32 " |
SmartFit rendszer
A SmartFit segítségével a megfelelő magasság megtalálása a maximális kényelem érdekében olyan egyszerű, mint 1-2-3. Egyszerűen illessze a keze méretét a mellékelt táblázat színéhez, állítsa be a magasságot a színének megfelelően, és kész.
Széles beállítási tartomány
±90°-os elforgatást, ±180°-os elforgatást (fekvő vagy álló tájoláshoz), valamint ±45°-os monitordőlés beállítást tesz lehetővé az ergonomikus kényelem érdekében.
Kihúzható karok
Könnyedén beállíthatja a monitorok távolságát (akár 399 mm/15,7").
C-bilincs és gyűrűs rögzítőelem mellékelve
Strapabíró acél és alumínium konstrukció, kevesebb helyet igényel a rögzítéshez, könnyen felszerelhető, és nem károsítja vagy jelöli meg az íróasztalt vagy az asztalt.
Gyorskioldó VESA 75/100 szerelőlapok
Maximum 32" és 8 kg/17,6 font (karonként) monitorok elhelyezésére alkalmas.
Kábelkezelő rendszer
Megszünteti a kábelrendetlenséget a tisztább asztalért.
