EQuip 17"-32" Articulating Monitor Desk Mount Bracket
10 580 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3 munkanap
- Gyártó: EQuip
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 650151
Kijelző, Asztali konzol, Min 13", Max 27"
| Méret coll | 17"-32" |
| Típus | Kijelző |
| Használat | Fali |
| Típus | monitor |
| Méret coll | 13"-27" |
| Használat | Asztali konzol |
| Gyártó | EQuip |
| Méret coll | 13 " |
| Maximum coll méret | 27 " |
