Digitus DA-90437 Universal Monitor Mount 17-32" Black
9 240 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Digitus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: DA-90437
Kijelző, Asztali fémállvány, Min 17", Max 32"
| Típus | monitor |
| Méret coll | 17"-32" |
| Használat | Asztali állvány |
| Gyártó | Digitus |
| Típus | Kijelző |
| Használat | Asztali fémállvány |
| Méret coll | 17 " |
| Maximum coll méret | 32 " |
