Digitus DA-90436 Universal monitor mount with notebook holder 32" Black
21 660 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-10 munkanap
- Gyártó: Digitus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: DA-90436
Kijelző, Asztali konzol, Min 32", Max 70"
| Típus | monitor |
| Méret coll | 32 "-70” |
| Használat | Asztali konzol |
| Gyártó | Digitus |
| Típus | Kijelző |
| Méret coll | 32"-70" |
| Méret coll | 32 " |
| Maximum coll méret | 70 " |
