Arctic X1 Desk Mount Monitor Arm Black
9 960 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Arctic
- Garancia: 72 hónap garancia
- Cikkszám: AEMNT00061A
Kijelző, Asztali konzol, Min 43", Max 49"
| Méret coll | 49" |
| Típus | Kijelző |
| Méret coll | 43" |
| Típus | monitor |
| Használat | Asztali konzol |
| Méret coll | 43"-49" |
| Gyártó | Arctic |
| Méret coll | 43 " |
| Maximum coll méret | 49 " |
