Arctic X1-3D Desk Mount Gas Spring Monitor Arm Black
17 220 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Arctic
- Garancia: 72 hónap garancia
- Cikkszám: AEMNT00062A
Kijelző, Asztali konzol, Min 40", Max 43"
| Méret coll | 49" |
| Típus | Kijelző |
| Méret coll | 40" |
| Típus | monitor |
| Használat | Asztali konzol |
| Méret coll | 40"-43" |
| Gyártó | Arctic |
| Méret coll | 40 " |
| Maximum coll méret | 43 " |
