Zalman HPS700W Wireless Heaset Black
24 360 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Zalman
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: ZM-HPS700W BK
Mobil headset, 7.1, 3.5mm, 32Ohm, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Wireless, Hatótáv:10m, Black
| Típus | Mobil headset |
| Hangrendszer | 7.1 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20k Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Hatótávolság | 10 m |
| Szín | Black |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Gyártó | Zalman |
