White Shark GHS-1641 Panther Gaming Headset White
7 890 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: White Shark
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: GHS-1641W
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:2,2m, 32Ohm, 20Hz-20000Hz, Mikrofon, White
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 2,2 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | White |
| Gyártó | White Shark |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
