White Shark GH-2440W/G PARROT Gaming headset White/Grey
7 840 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: White Shark
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: WS GH-2440W/G
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,8m, 32Ohm, 20Hz-20kHz, Mikrofon, White/Grey
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,8 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | White/Grey |
| Gyártó | White Shark |
