White Shark GH-2341 Gorilla Gaming Headset Black/Red
13 870 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: White Shark
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: WS GH-2341B/R
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:2m, 32Ohm, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Black/Red, Gamer
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 2 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black/Red |
| Gyártó | White Shark |
