Trust Reno Headset for PC and laptop Black
3 670 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Trust
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 21662
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,8m, 32Ohm, 50Hz-20000Hz, Mikrofon, Black, Volume Control
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,8 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 50Hz-20000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Egyéb | Volume Control |
| Gyártó | Trust |
| Frekvencia átvitel | 50Hz-20kHz |
