Trust GXT491 Fayzo Wireless Bluetooth Gaming Headset Black
26 590 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3 munkanap
- Gyártó: Trust
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 24901
Headset, 7.1, 3.5mm, Kábel:1,2m, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Wireless, Black, Bluetooth, RGB, Gamer
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 7.1 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,2 m |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Mikrofon | Igen |
| Szín | Black |
| NFC | Nem |
| Gyártó | Trust |
