Trust GXT 489P Fayzo Gaming Headset Purple
14 190 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-5 munkanap
- Gyártó: Trust
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: TRUST25301
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,2m, 32Ohm, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Purple, Gamer
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,2 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Purple |
| Gyártó | Trust |
