Trust GXT 391 Thian Wireless Headset Black/White
29 940 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Trust
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 24502
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,2m, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Wireless, Black/White
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,2 m |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Mikrofon | Igen |
| Szín | Black/White |
| Bluetooth | Nem |
| Gyártó | Trust |
