Trust GXT 323 Carus Gaming Headset Black/Red
15 080 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Trust
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 23652
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,2m, 32Ohm, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Black/Red
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,2 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20k Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black/Red |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Gyártó | Trust |
