Trust GXT 256 Exxo USB Streaming Microphone Black
57 140 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Trust
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 23510
Mikrofon, USB, Kábel:1,8m, 150Ohm, 30Hz-18000Hz, Mikrofon, Black
| Típus | Mikrofon |
| Csatlakozó | USB |
| Kábel hossza | 1,8 m |
| Impedancia | 150 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 30Hz-18000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Trust |
| Frekvencia átvitel | 30Hz-18kHz |
